한국 고건축의 멋과 전통

해성동기와

공지사항 / Q&A / 갤러리 / 자유게시판

갤러리

갤러리

ΣΥΡΙΖΑ ΕΡΤ ΕΡΤ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ «Μιλάτε με νομικό και με βουλευτή και ο τόνο…

페이지 정보

작성자 Zora Holden 작성일24-10-08 20:08 조회5회 댓글0건

본문

ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ «Φωτιά» στο πολιτικό σκηνικό έβαλε η απόφαση της κυβέρνησης να γίνει αστυνομική επιχείρηση χθες στο ραδιομέγαρο της ΕΡΤ. Για το θέμα μίλησε στην......
BC1DEF7FC6A7639272682C426B400A20.jpg
«Μιλάτε με νομικό και με βουλευτή και ο τόνος να είναι ανάλογος» ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ Διαμάχη Ασημακοπούλου με Χρυσόγονο για την ΕΡΤ




«Φωτιά» στο πολιτικό σκηνικό έβαλε η απόφαση της κυβέρνησης να γίνει Αστυνομική επιχείρηση χθες στο ραδιομέγαρο της ΕΡΤ.



Για το θέμα μίλησε στην πρωινή εκπομπή του ΑΝΤ1 η εκπρόσωπος Τύπου της Νέας Δημοκρατίας, taxisnet πληρωtaxisnet πληρωμη ενφιαμη ενφιαtaxisnet πληρωμη ενφιαtaxisnet πληρωμη ενφιαtaxisnet πληρωμη ενφια η οποία τόνισε: αντικειμενικεσ τιμεσ ακινητων 2018 «Θα συμφωνήσετε μαζί μου ότι όταν η αφορμή είναι η τήρηση της νομιμότητας κάτι δεν πάει καλά. Η ΕΡΤ δεν είναι καινούργιο θέμα».



Μόλις ανέφερε τη λέξη νομιμότητα, τη διέκοψε ο καθηγητής Συνταγματικού Δικαίου, Κ. Χρυσόγονος, ενφια idika ο οποίος διερωτήθηκε για ποια νομιμότητα μιλάει.



Αμέσως, άρχισε η μεταξύ τους κόντρα με την βουλευτή, ποτε ενφια Α. Ασημακοπούλου να του τονίζει: «Η τήρηση της νομιμότητας είναι ότι υπήρχε ένα δημόσιο κτήριο, εκτυπωση ενφια 2018 το οποίο είχαν καταλάβει οι εργαζόμενοι. Το δημόσιο κτήριο δεν ανήκει στους εργαζόμενους, ανήκει στον ελληνικό λαό. Τι είναι η νομιμότητα; Με το τσουβάλι μετριέται; Έχουμε την απόλυτη υποκρισία. Έχουμε λαϊκισμό.



Η πραγματική αιτία είναι ότι αυτή τη στιγμή ο ΣΥΡΙΖΑ βρίσκεται σε απόλυτη σύγχυση», αντικειμενικες αξιες ακινητων ανέφερε.



Ο κ. Χρυσόγονος πάντως συνέχισε να διερωτάται για ποια νομιμότητα μιλάει και τη ρώτησε εάν έχει ψηφιστεί συγκεκριμένος νόμος για το κλείσιμο της ΕΡΤ.



«Είμαι νομικός και μη μου μιλάτε έτσι, ενφια ποτε πληρωνεται παρακαλώ. Με νομικό μιλάτε. Δεν τα έχω μπερδέψει καθόλου. Με νομικό και με βουλευτή μιλάτε και ο τόνος να είναι ανάλογος».



Ο κ. Χρυσόγονος πάντως ανέφερε: διαγωνισμός δικαστήρια «Έχουμε σωρεία παραβιάσεων της συνταγματικής νομιμότητας». Και εκείνη με τη σειρά της απάντησε: εκτυπωση ενφια 2018 «Στο ΣτΕ και στον εισαγγελέα τις παρατηρήσεις σας».



Δείτε όλες τις εξελίξεις για την ΕΡΤ



ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ Εργαζόμενοι της ΛΑΡΚΟ επιτέθηκαν στον Πρ.Παυλόπουλο

Μπουκάλια με νερό εκσφενδόνισαν διαδηλωτές εναντίον του πρώην υπουργού Εσωτερικών - Ο κ. Παυλόπουλος βρισκόταν στη συμβολή της λεωφόρου Βασιλίσσης Σοφίας με την οδό Μέρλιν

Στόχος των εργαζομένων στην μεταλλευτική βιομηχανία ΛΑΡΚΟ έγινε ο πρώην υπουργός Εσωτερικών Προκόπης Παυλόπουλος.



Οι εργαζόμενοι στη ΛΑΡΚΟ διαδήλωναν έξω από τη Βουλή και όταν εντόπισαν τον κ. Παυλόπουλο επιτέθηκαν εναντίον του καθυβρίζοντας τον με σκαιούς χαρακτηρισμούς. Ορισμένοι μάλιστα εκσφενδόνισαν εναντίον του μπουκάλια με νερό.








prok1.jpg







prok2.jpg







prok3.jpg







prok4.jpg


ΔΙΚ

댓글목록

등록된 댓글이 없습니다.

Copyright ⓒ 2016 동기와.한국/해성동기와.한국 All Rights Reserved.