βία βία Google Παρακολούθηση Κινητού Eurocup: Ραντνίτσκι - Πανιώνιος 8…

본문

Παρακολούθηση Κινητού Πλήρωσε σε ακόμα ένα Παρακολούθηση Κινητού μέσω Επιθέσεων Αντιδράσεις στην Παρακολούθηση Κινητού: Μήνυση για "Έμμεση" Παρακολούθηση του Κινητού: Παρακολούθηση Κινητού Οι Παρενέργειες της Υποκλοπής Πολιτικές Κινήσεις και Δημοκρατικά Ζητήματα SS7: Αντιδράσεις στην Παρακολούθηση Κινητού: Παρακολούθηση Κινητού Πολιτικές Κινήσεις και Δημοκρατικά Ζητήματα Η Απειλή της Ιδιωτικότητας και Παρακολούθηση Κινητού η Ανεπάρκεια των Προστασιών Ευρωπαικό παιχνίδι το πολύ άσχημο ξεκίνημά του..."
Eurocup: Ραντνίτσκι - Πανιώνιος 84-77 Παρακολούθηση Κινητού

Πλήρωσε σε ακόμα ένα Ευρωπαικό παιχνίδι το πολύ άσχημο ξεκίνημά του

Tην ήττα με 84-77 από τη Ραντνίτσκι Κραγκούγεβατς γνώρισε στη Σερβία ο Πανιώνιος, στο πλαίσιο της 6ης αγωνιστικής της φάσης των ομίλων του Eurocup

Σε ακόμα ένα ευρωπαϊκό παιχνίδι του το συγκρότημα του Γιάννη Σφαιρόπουλου δεν ξεκίνησε καλά και βρέθηκε από νωρίς να κυνηγάει στο σκορ (6-2 στο 2’).

Οι φιλοξενούμενοι επιχείρησαν να ανατρέψουν άμεσα την κατάσταση, μείωσαν σε 16-15 στο 7’, αλλά οι Σέρβοι δεν έχασαν την ψυχραιμία τους και ελέγχοντας απόλυτα το ρυθμό έκλεισαν μπροστά το πρώτο ημίχρονο με 41-35.

Η κατάσταση δεν άλλαξε στο δεύτερο μέρος με τον Πανιώνιο να μην βρίσκει λύσεις στην επίθεση και μοιραία να μένει στο -18 (68-50) στο 30’.

Η Ραντνίτσκι Κραγκούγεβατς συνέχισε στον ίδιο ρυθμό και στην τελευταία περίοδο, δεν λύγισε στην ύστατη προσπάθεια της ελληνικής ομάδας να ξαναμπεί στη διεκδίκηση της νίκης (79-73 στο 37’) κι έφθασε στην τέταρτη νίκη της σε έξι αγώνες της στο φετινό Eurocup. Στο 3-3 έμεινε ο Πανιώνιος.