한국 고건축의 멋과 전통

해성동기와

공지사항 / Q&A / 갤러리 / 자유게시판

갤러리

갤러리

Κυπριακό Στέιτ Ντιπάρτμεντ Μεσόγειο ΤΖΑΚΙΑ ΒΟΛΟΣ «Δε νομίζω ότι θα συ…

페이지 정보

작성자 Nelle 작성일24-09-13 01:10 조회7회 댓글0건

본문

ΤΖΑΚΙΑ ΒΟΛΟΣ «Δε νομίζω ότι θα συμφωνούσαμε με κάτι τέτοιο» τόνισε η εκπρόσωπος του Στέιτ Ντιπάρτμεντ, Τζένιφερ Ψάκι, απαντώντας......
91DFEB78721D9A0A9E58CE081DCC35D1.jpg
«Δε νομίζω ότι θα συμφωνούσαμε με κάτι τέτοιο» ΤΖΑΚΙΑ ΒΟΛΟΣ Η εκπρόσωπος του Στέιτ Ντιπάρτμεντ απάντησε στον Ερντογάν για την Κύπρο




«Δε νομίζω ότι θα συμφωνούσαμε με κάτι τέτοιο» τόνισε η εκπρόσωπος του Στέιτ Ντιπάρτμεντ, Τζένιφερ Ψάκι, ενεργειακο τζακι για 80 τμ βολος απαντώντας σε ερώτηση για τον ισχυρισμό του τούρκου Πρωθυπουργού, Ταγίπ Ερντογάν, ότι «δεν υπάρχει χώρα με το όνομα Κύπρος».



Η κ. Ψάκι ανέφερε ότι δεν έχει υπόψη της τη συγκεκριμένη δήλωση του Πρωθυπουργού της Τουρκίας και είπε ότι θα ερευνήσει το θέμα, προσθέτοντας ότι «δεν νομίζω ότι θα συμφωνούσαμε με κάτι τέτοιο».



Στο μεταξύ, η αμερικανίδα υφυπουργός Εξωτερικών για Ευρωπαϊκές Υποθέσεις, τζακι μπαρμπεκιου εξωτερικου χωρου τιμη βολος Βικτόρια Νούλαντ, μιλώντας χθες το βράδυ στο «Ατλαντικό Συμβούλιο», στην Ουάσιγκτον, αναφέρθηκε και σε ζητήματα που αφορούν την Ανατολική Μεσόγειο, κυρίως στον τομέα της ενέργειας. Μίλησε για «ευκαιρίες» στην προσπάθεια προώθησης της ειρήνης και ειδικότερα επίλυσης του προβλήματος της Κύπρου. Το θέμα της ομιλίας της ήταν «Στην κατεύθυνση μίας Διατλαντικής Αναγέννησης: Διασφαλίζοντας το κοινό μας μέλλον».



Σε ερώτηση για το Κυπριακό, υποστήριξε ότι οι δυο πλευρές στο νησί δεν πρέπει να χάσουν την ευκαιρία, ενώ χαιρέτισε τη δέσμευση των δυο ηγετών (Αναστασιάδη και Έρογλου) να εργαστούν προς την κατεύθυνση εξεύρεσης λύσης διζωνικής, δικοινοτικής ομοσπονδίας, ενώ εξέφρασε την ικανοποίησή της για την υποστήριξη που προσφέρουν η Τουρκία και η Ελλάδα, όπως είπε.



Επίσης, έκανε λόγο για «νέα δεδομένα» που δημιουργεί ο τομέας της ενέργειας για την περιοχή, κασετα τζακιου αεροθερμη βολος για την ευρώπη και τις ΗΠΑ. Κάλεμετατροπη κλασικου τζακιου σε ενεργειακο βολος τις δυο κοινότητες του νησιού να συνεργαστούν όχι μόνο για τη λύση του Κυπριακού, καθαρισμοι καμιναδασ τζακιου βολος αλλά και για να αξιοποιήσουν μαζί τους υδρογονάνθρακες.



ΤΖΑΚΙΑ ΒΟΛΟΣ Εργαζόμενοι της ΛΑΡΚΟ επιτέθηκαν στον Πρ.Παυλόπουλο

Μπουκάλια με νερό εκσφενδόνισαν διαδηλωτές εναντίον του πρώην υπουργού Εσωτερικών - Ο κ. Παυλόπουλος βρισκόταν στη συμβολή της λεωφόρου Βασιλίσσης Σοφίας με την οδό Μέρλιν

Στόχος των εργαζομένων στην μεταλλευτική βιομηχανία ΛΑΡΚΟ έγινε ο πρώην υπουργός Εσωτερικών Προκόπης Παυλόπουλος.



Οι εργαζόμενοι στη ΛΑΡΚΟ διαδήλωναν έξω από τη Βουλή και όταν εντόπισαν τον κ. Παυλόπουλο επιτέθηκαν εναντίον του καθυβρίζοντας τον με σκαιούς χαρακτηρισμούς. Ορισμένοι μάλιστα εκσφενδόνισαν εναντίον του μπουκάλια με νερό.








prok1.jpg







prok2.jpg







prok3.jpg







prok4.jpg


Oλα όσα γνAppleApple.com/gr/iphone/">iPhone

Στις 8 το βράδυ η AppleAppleApple.com/gr/iphone/">iPhone και πιθανότατα για πρώτη φορά μια φθηνότερη έκδοσή του, η οποία όπως όλα δείχνουν προορίζεται αρχικά για την τεράστια αγορά της Κίνας

Σε λίγες ώρες στις 8 το βράδυ για την Ελλάδα- η AppleAppleApple.com/gr/iphone/">iPhone και πιθανότατα για πρώτη φορά μια φθηνότερη έκδοσή του, η οποία όπως όλα δείχνουν προορίζεται αρχικά για την τεράστια αγορά της Κ

댓글목록

등록된 댓글이 없습니다.

Copyright ⓒ 2016 동기와.한국/해성동기와.한국 All Rights Reserved.